LUNDERG Confidence Clamp - The Original Incontinence Clamp for Men with 3 Removable Top Pads (S, M & L) for Reliable Control and Everyday Confidence - Male Incontinence Products
| Country | USA |
| Brand | XtremeVision |
| ClothingSize | 9006 (HB4/9012) |
| Color | 30000K - Deep Blue |
| Label | XtremeVision |
| Manufacturer | XtremeVision |
| ManufacturerPartsWarrantyDescription | Parts |
| MPN | 9006-30K-35W |
| PartNumber | 9006-30K-35W |
| Publisher | XtremeVision |
| Size | 9006 (HB4/9012) |
| Studio | XtremeVision |
| Warranty | 2 Year No-Hassle Warranty |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |