Everything Is Tuberculosis: The History and Persistence of Our Deadliest Infection
| Country | USA |
| Brand | YARNOW |
| Manufacturer | YARNOW |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 14YH2IXY7Q20PBHYXB92PU02K |
| Model | 14YH2IXY7Q20PBHYXB92PU02K |
| Color | Green |
| Size | 9x9x3cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |