Premium 132-Piece Mechanics Tool Set, SAE/Metric 1/4" & 3/8" Drive Socket Set, Ratcheting Wrenches, Extensions & Adapters, Quick-Release Ratchet, Professional Auto Repair Tool Kit with Storage Case
| Country | USA |
| Brand | YaHoGa |
| Manufacturer | YaHoGa |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | RB11-30mm |
| Model | RB11-30mm |
| Color | Matte Black |
| Size | 30mm 40pcs |
| UPCs | 797566246163 |
| EANs | 0797566246163 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |