YCXYQ F Key - Bawu Professional Transverse Flute Yunnan Zizhu Bawu Handmade Chinese Traditional Nationality Musical Instrument
| Country | USA |
| Brand | Yes4All |
| Manufacturer | Yes4All |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | GW8K |
| Model | GW8K |
| Warranty | 30 DAYS RETURN & 1 YEAR WARRANTY |
| Color | C. Teal |
| Size | Premium - 16.34" |
| UPCs | 810019298233 |
| EANs | 0810019298233 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |