Yves Saint Laurent Top Secrets All-In-One BB Cream Skintone Perfector SPF 25 Pa++ Medium, 1.3 Ounce
| Country | USA |
| Binding | Health and Beauty |
| Brand | Yves Saint Laurent |
| Color | medium - 1.3 fl. oz./40 ml |
| EAN | 3365440268661 |
| Feature | It is recommended for casual wear |
| IsAdultProduct | |
| Label | Yves Saint Laurent |
| Manufacturer | Yves Saint Laurent |
| MPN | B00E6EZ45W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | B00E6EZ45W |
| PublicationDate | 2014-10-04 |
| Publisher | Yves Saint Laurent |
| ReleaseDate | 2014-09-26 |
| Size | 1.3 fl. Oz./40mL |
| Studio | Yves Saint Laurent |