Ten One Design Mountie, Side-Mount for Mobile Devices (T1-MULT-108) – Green
| Country | USA |
| Brand | Zepofit |
| Manufacturer | Zepofit |
| Binding | Apparel |
| Model | cable terminal 6mm Z5020 |
| Warranty | 180 days |
| Color | 10 Terminal for cable of 4mm core |
| Size | for 6mm cable of 4mm core |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |