THORNE - Complete Biotic - Probiotic, Prebiotic & Postbiotic for Women, Men & Kids - Supports Gut, Digestive & Immune Health* - Occasional Constipation, Diarrhea, Gas & Bloating Relief* - 30 Servings
| Country | USA |
| Brand | ZiZZO |
| Manufacturer | ZIZZO |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | 16013A |
| Model | 16013A |
| Warranty | Limited Lifetime frame warranty, 1 year component warranty |
| Color | Metallic Orange |
| Size | 20" |
| UPCs | 744429169138 |
| EANs | 0744429169138 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |