Berfine Quick Release Retro Leather Watch Band,Vintage Oil-Tanned Pull-up Leather Strap Replacement,Choice of Width-18mm 20mm 22mm 24mm or 26mm
| Country | USA |
| Brand | deBeer |
| Manufacturer | deBeer Watch Bands |
| Binding | Watch |
| PartNumber | 663-20mm |
| Model | 663-20mm |
| Color | Black |
| Height | 0.2066925 |
| Length | 7.75589 |
| Weight | 0.0440924524 |
| Width | 0.7874 |
| Size | 20mm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |