Extra Large Storage Bags, XXL Jumbo Moving Bags Heavy Duty with Zipper and Stronger Handles, Foldable Big Black Duffle Bag - 56x27x15Inch
| Country | USA |
| Brand | desin |
| Manufacturer | desin |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 10 in |
| Model | 10 in |
| Color | White |
| Size | 10in |
| UnitCount | 10 |
| UPCs | 700401198756 |
| EANs | 0700401198756 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |