eTopLighting 10-Pack of Halogen Light Bulb, G4 Base JC Type(2Pin), Low Voltage, 12 Volts, 10 Watt, 10XG4-12V-10W
Product ID: B003E8RJIG Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R167.50. Read the FAQ
R 670
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Set of 10, JC Type G4 Halogen Bulb 12V 10W