ETOPLIGHTING E11-120V-75W-10P 75W 120V T4 JD Type Halogen Clear E11 Mini-Candelabra Base Light Lamp Bulbs (Pack of 10)
Product ID: B014F4BRGW Condition: New
Sold Out
Product Description
  • (10) x E11 halogen bulb. 120V 75W
  • Base: E11 mini candelabra screw base dimension: see picture
  • Works with 110V - 130V. Long life: approx. 2,000 hours bulb life