eTopLighting Pack of 2, E11 Halogen 120 Volt 50W Mini Candelabra Light Bulb, 2XE11-120V-50W
Product ID: B003FRXIOA Condition: New
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • Set of 2, E11 Halogen Bulb. 120V 50W
  • Base: E11 Mini Candelabra Screw Base Dimension: See Picture
  • Works with 110V - 130V. Long Life: Approx. 2,000 Hours bulb life