RRX Tall Bathroom Storage Cabinet,Slim Bathroom Cabinet with Door &Shelf,13.8" L*12.6" W*63.4" H,Freestanding Narrow Cabinet with Anti-Tip,Storage for Kitchen,Entryway (Black)
| Country | USA |
| Brand | hygger |
| Manufacturer | hygger |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | HUS-HG102-300W |
| Model | HUS-HG102-300W |
| Size | 300W for 25-80 Gallon |
| EANs | 6976286982979 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |