Glock 19 Holster, Glock 17 Holsters, Compatible with Glock 17/19/19X/22/31 (Gen1-5), IWB Right Kydex Holster | Adjustable Cant & Retention | Cover Mag-Button | No Wear/Jitter | Comfort Carry
| Country | USA |
| Brand | iFi |
| Manufacturer | Abbingdon Music Research |
| ItemPartNumber | 0306046 15V |
| Model | 0306046 15V |
| Size | 15V |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 5060738784394 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |