10 Pack Frosted Lense 40W Q40/G9/FR/120V G9 JCD 40 Watt 120 Volt T4 JD Type Halogen Light Bulb Photography Studio Bar Lounge Gallery Museum Kitchen Island Microwave Range Hood Bathroom Vanity Lighting
Product ID: B00K70FCO2 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R208.75. Read the FAQ
Selected Option: Frosted Lens
Variations
R 835
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Standard G9 JCD Fit – 39mm Length - Fits all G9 fixtures with 2-loop prongs spaced 9mm apart. Works on AC 110V–130V systems.