CHISANA Wireless Headphones – Bluetooth 5.0 Wireless Earbuds Headset | 3D Stereo Sound Deep Bass in-Ear HiFi True Wireless Earbuds w/Built-in Mic | 72H Playtime with 2200mAh QI Portable Charging Case
| Country | USA |
| Binding | Personal Computers |
| EAN | 4523052011726 |
| Label | Sandisk |
| Manufacturer | Sandisk |
| Model | SDSDQUP-128G-J35A |
| MPN | SDSDQUP-128G-J35A |
| NumberOfItems | 100 |
| PartNumber | SDSDQUP-128G-J35A |
| Platform | Not Machine Specific |
| Publisher | Sandisk |
| Studio | Sandisk |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |