Fironst Silicone Protective Case for Classic Zippo Lighter, Premium Rubber Cover Skin Sleeve Holder Pouches Zippo Accessories (Translucent White, Classic)
| Country | USA |
| Brand | Shine Society |
| ClothingSize | 2oz |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | Shine Society |
| Manufacturer | Shine Society |
| ManufacturerPartsWarrantyDescription | Parts |
| MPN | LA001-2oz |
| PartNumber | LA001-2oz |
| Publisher | Shine Society |
| Size | 128oz |
| Studio | Shine Society |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |