US Home Filter SC40-20X25X2 20x25x2 Merv 8 Pleated Air Filter (6-Pack), 20" x 25" x 2"
Product ID: B005KRCVR8 Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R996.75. Read the FAQ
R 3,987
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • Actual size: 19-1/2 inch x 24-1/2 inch x 1-3/4 inch
ItemPartNumber
SC40-20X25X2
Model
SC40-20X25X2
Size
20" x 25" x 2"