Wet n Wild Mega Slick Lip Balm Stain 159a Coral Of The Story 0.10 Ounce
| Country | USA |
| Binding | Health and Beauty |
| Brand | Wet 'n' Wild |
| Color | Red |
| EAN | 0077802516015 |
| Feature | Wet N' Wild Mega Slicks Lip Balm Stain - Red-Ioactive |
| IsAdultProduct | 0 |
| Label | Markwin Beauty Products |
| Manufacturer | Markwin Beauty Products |
| Model | 160A |
| MPN | 160A |
| PartNumber | 160A |
| Publisher | Markwin Beauty Products |
| Studio | Markwin Beauty Products |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |