Arrowmounts AM-PB1.5NPT-104 1.5-Inch NPT 220-370mm (8.66-14.57-Inch) Adjustable Pipe
Product ID: B00OVRHOYS Condition: New
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • 5 different positions of height adjustment from 220 to 370mm (8.66~14.57")
  • Lift and twist for height adjustment and lock into place
  • Threaded on both ends
  • Max load: 200LBS (90Kg)
  • Master carton qty: 12 units. RoHS compliant
Arrowmounts 1.5" NPT 220~370mm (8.66~14.57") Adjustable Pipe. 5 different positions of height adjustment from 220 to 370mm (8.66~14.57"). Lift and twist for height adjustment and lock into place. Threaded on both ends. Max load: 200LBS (90Kg). RoHS compliant