Arrowmounts AM-PB1.5NPT-107 1.5-Inch NPT Pipe 0.9M (35.4-Inch)
Product ID: B00OVRHK0G Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Package dimensions: 36(L) x 2.5(W) x 2.5"(D)
  • Package weight: 5.3LBS
  • Black color. RoHS compliant
  • Threads on both ends
  • The 1.5" NPT pipes extend projector and flat panel ceiling mounts from the ceiling.
Arrowmounts 1.5" NPT Pipe 0.9M (35.4"). The 1.5" NPT pipes extend projector and flat panel ceiling mounts from the ceiling. Threads on both ends. Black color. RoHS compliant. Package weight: 5.3LBS. Package dimensions: 36(L) x 2.5(W) x 2.5"(D)